CE Icon

Vaisala Polaris™ PR53AC Hijyenik Bağlantılı Kompakt Proses Refraktometresi

Brix ve diğer sıvı konsantrasyonlarını anında üretkenlik ve malzeme kazanımları ve yiyecek, içecek, süt ürünleri ve bira fabrikası üretimi için basitleştirilmiş proses operasyonu ile ölçün

Vaisala Polaris PR53AC Hijyenik bağlantılı kompakt proses refraktometresini seçerek, yiyecek ve içecek üretiminde kullanımı güvenli, 3-A Sıhhi Tesisat ve EHEDG sertifikalarına sahip ve tüm hijyenik talepleri karşılayan güvenilir, modern ve modüler bir ürün platformu elde edersiniz.

Ürün, stabilden zorluya kadar her proses koşulunda, yüksek proses sıcaklıklarında ve yapışkan proseslerde çalışır. Ayrıca yerinde temizlik (CIP) ve yerinde sanitasyon (SIP) sistemleriyle de uyumludur. Çıkış seçenekleri standart olarak mA, HART ve Modbus RTU’yu içerir.

CE Icon

Vaisala Polaris™ PR53AP Hijyenik Bağlantılı Problu Proses Refraktometresi

Brix ve diğer sıvı konsantrasyonlarını anında üretkenlik ve malzeme kazanımları ile ölçün ve OEM’ler dahil olmak üzere yiyecek ve içecek üretimi, süt ürünleri ve bira fabrikası için basitleştirilmiş işlem operasyonu.

Uzun problu Vaisala Polaris PR53AP Hijyenik bağlantılı proses refraktometresini seçerek, yiyecek ve içecek üretiminde kullanımı güvenli, 3-A ve EHEDEG sertifikalarına sahip ve tüm hijyenik talepleri karşılayan güvenilir, modern ve modüler bir ürün platformu satın almış olursunuz.

PR53AP modeli, yüksek ısıda, sıyırıcılar ve karıştırıcılarla ve yapışkan proses koşullarında kullanıma uygundur. Ayrıca yerinde temizlik (CIP) ve yerinde sanitasyon (SIP) sistemleriyle de uyumludur. Çıkış seçenekleri standart olarak mA, HART ve Modbus RTU’yu içerir.

CE Icon

Vaisala Polaris™ PR53GP Problu Proses Refraktometresi

Doğrudan boru hatlarında ve tanklarda, üretim nakliyesinde şeker/Brix, asitler, alkali çözeltiler, alkoller, hidrokarbonlar, çözücüler ve çeşitli diğer çözeltilerin konsantrasyonlarını ölçün ve şeker, kimya, petrokimya ve diğer endüstrilerde kalite kontrol gerçekleştirin.
Vaisala Polaris PR53GP prob proses refraktometresi, şeker, kimya, petrokimya ve diğer endüstriler için tercih edilen konsantrasyon ölçüm çözümüdür. Aşırı sıcaklığın yaygın olduğu işlemler için isteğe bağlı soğutma kapağı mevcuttur.
Tipik uygulamalar arasında kristalleştiriciler, ıslak yıkayıcılar, reaktörler, taşıma boru hatları ve harmanlama ve damıtma işlemleri yer alır.
Şeker endüstrisi için üretildi
Vaisala Polaris PR53GP proses refraktometresi, Zutora SeedMaster-4 ile birlikte kullanıldığında şeker kristalizasyon süreci için ve ayrıca şeker mahsullerini kristallere ve diğer ürünlere dönüştürürken çeşitli adımlarda en uygun ölçüm cihazıdır.
PR53GP baştan sona şeker endüstrisi için üretilmiştir. İçeride, şeker kristalleşmesine yönelik özel görüntü algılama algoritmamız, kristalleşme süreci sırasında ve özellikle kristaller oluştuğunda doğru ana likör konsantrasyonu ölçümleri sağlar. Dışarıdan bakıldığında, tasarım hem ortam hem de prosesteki yüksek ısıya dayanacak şekilde yapılmıştır. Tam ölçüm aralığı, ürünü şeker üretimi için ideal kılan 0 -100 Brix’i kapsar. Vaisala’nın ürünü, en yüksek operatör güvenliği için flanşlı refraktometre seçenekleriyle birlikte gelir. Devreye alma dahil olmak üzere özel bir ortak ağı size hizmet vermeye hazır.

image
image
image
image

MEVCUT KATALOG

Ensim Sensors 2024 Katalog