CE Icon

Vaisala Polaris™ PR53M PTFE Proses Refraktometresi

Agresif kimyasalların konsantrasyonlarını güvenli ve doğru bir şekilde ölçün: hidroklorik asit (HCI), sodyum hidroksit (NaOH), sodyum klorür (NaCl), sülfürik asit (H₂SO₄) ve hidroflorik asit (HF)

Prosesiniz en agresif kimyasallara ve korozif elementlere sahip olabilir, ancak biz bu zorluğa hazırız. Vaisala Polaris PR53M PFTE-gövde proses refraktometresi, kimyasal ve yarı iletken endüstrilerinin agresif kimyasalları ölçmesi için tercihinizdir çünkü aşırı kimyasal dirence ve en zorlu ortamlarda tam dayanıklılığa sahiptir.

Entegre ultra saf PTFE akış hücresinin metalik ıslanan parçaları yoktur, bu da onu agresif kimyasallarla temas halinde olmaya tamamen uygun hale getirir. PR53M, standart bir NTP dişli bağlantıyla ½ inçlik proses hattına monte edilir.

Cihaz kullanıma hazırdır, sahada herhangi bir dönüştürmeye gerek yoktur. Vaisala’nın 500’den fazla seçenek içeren kitaplığından konsantrasyon eğrinizi seçin ve fabrikada önceden yüklenmiş konsantrasyon eğrisi ile ölçümünüze başlayın.

CE Icon

Vaisala Polaris™ PR53W Plastik Gövdeli Proses Refraktometresi

Agresif kimyasalların konsantrasyonlarını güvenli ve doğru bir şekilde ölçün: sülfürik asit (H₂SO₄), hidroklorik asit (HCI), sodyum hidroksit (NaOH) ve hidroflorik asit (HF)

Kimya endüstrisinde ve kimyasal, biyokimyasal, madencilik ve metal arıtma gibi agresif reaktiflerin kullanıldığı endüstrilerde hat içi en agresif kimyasalları ölçün. Vaisala Polaris PR53W Proses Refraktometresi, aşırı kimyasal dirence ve en zorlu ortamlarda tam dayanıklılığa sahip olduğundan, agresif kimyasalları ölçmek için büyük boru hatları için mükemmel bir seçimdir.

PR53W proses refraktometresi, hiçbir metalik ıslanan parça dahil edilmeden membran kaplı bir valf gövdesine monte edilmiştir. Bu, 1 ve 2 inç ANSI ve DN50 ve DN25 flanşlara uygun flanş montajı sağlar.

CE Icon

Vaisala Polaris™ PR53GP Problu Proses Refraktometresi

Doğrudan boru hatlarında ve tanklarda, üretim nakliyesinde şeker/Brix, asitler, alkali çözeltiler, alkoller, hidrokarbonlar, çözücüler ve çeşitli diğer çözeltilerin konsantrasyonlarını ölçün ve şeker, kimya, petrokimya ve diğer endüstrilerde kalite kontrol gerçekleştirin.

Vaisala Polaris PR53GP prob proses refraktometresi, şeker, kimya, petrokimya ve diğer endüstriler için tercih edilen konsantrasyon ölçüm çözümüdür. Aşırı sıcaklığın yaygın olduğu işlemler için isteğe bağlı soğutma kapağı mevcuttur.

Tipik uygulamalar arasında kristalleştiriciler, ıslak yıkayıcılar, reaktörler, taşıma boru hatları ve harmanlama ve damıtma işlemleri yer alır.

CE Icon

Vaisala Polaris™ PR53GC Kompakt Proses Refraktometresi

Asitlerin, alkali çözeltilerin, alkollerin, hidrokarbonların, çözücülerin ve çeşitli diğer çözeltilerin konsantrasyonlarını doğrudan boru hattında, üretim nakliyesinde ve kimya ile diğer endüstrilerde kalite kontrolünde ölçün.

Boyut olarak küçük ve kompakt olmasına rağmen, çok yönlü Vaisala Polaris PR53GC kompakt proses refraktometresi, en agresif kimyasallar dahil olmak üzere konsantrasyon ölçümleri için kimya ve diğer endüstriler içindir. Aşırı sıcaklık ve basınçların yaygın olduğu işlemler için isteğe bağlı soğutma kapağı mevcuttur

Cihaz kullanıma hazırdır, sahada herhangi bir dönüştürmeye gerek yoktur. Vaisala’nın 500’den fazla seçenek içeren kitaplığından konsantrasyon eğrinizi seçin ve fabrikada önceden yüklenmiş konsantrasyon eğrisi ile ölçümünüze başlayın.

image
image
image
image

MEVCUT KATALOG

Ensim Sensors 2024 Katalog