CE Icon

Vaisala Polaris™ PR53SD Safe-Drive Proses Refraktometresi

Elyaf ve kimyasal geri kazanım hatlarında kağıt hamuru endüstrisi proses optimizasyonu, siyah sıvı, yeşil sıvı, kahverengi stok yıkama ve diğer sıvı konsantrasyonları

Vaisala Polaris PR53SD Proses Refraktometre modeli, elyaf ve kimyasal geri kazanım hatlarındaki siyah sıvı, yeşil sıvı, kahverengi stok yıkama ve diğer sıvı konsantrasyonlarını ölçen kağıt hamuru endüstrisindeki en zorlu proses koşulları içindir.

İstikrarlı ve güvenilir ölçüm bizim temel prensibimizdir ve proses refraktometresi, prosesi kapatmadan hizmet için geri çekilebilir ve ölçümdeki aksama süresini en aza indirir. Bu nedenle PR53SD cihazı, kağıt hamuru fabrikalarındaki kritik ve güvenlik ölçümleri içindir.

SAFE-DRIVE ekartör sistemindeki modern, yepyeni tasarım, proses refraktometresi ve retraktörü tek bir basit sistem olarak entegre ederek güvenliği artırır. Bu, kullanım sırasında istenmeyen hataları önler ve cihaz çıkarılmadan önce izolasyon vanasının kapatılmasını sağlar. İşlem refraktometresini tam işlem devam ederken basınçlı işlem hattına takmak veya çıkarmak için yalnızca birkaç adımdan oluşan sistemin kullanımı kolaydır.

Dünyada benzersiz, Vaisala, yeşil likör için yıkama nozullu geri çekilebilir bir refraktometre sunmaktadır. Ayrıca, siyah likörde %85’e varan yüksek katı madde konsantrasyonlarında bile hat içinde doğru ölçümler yapar.

image
image
image
image

MEVCUT KATALOG

Ensim Sensors 2024 Katalog