CE Icon

Vaisala Polaris™ PR53GC Kompakt Proses Refraktometresi

Asitlerin, alkali çözeltilerin, alkollerin, hidrokarbonların, çözücülerin ve çeşitli diğer çözeltilerin konsantrasyonlarını doğrudan boru hattında, üretim nakliyesinde ve kimya ile diğer endüstrilerde kalite kontrolünde ölçün.

Boyut olarak küçük ve kompakt olmasına rağmen, çok yönlü Vaisala Polaris PR53GC kompakt proses refraktometresi, en agresif kimyasallar dahil olmak üzere konsantrasyon ölçümleri için kimya ve diğer endüstriler içindir. Aşırı sıcaklık ve basınçların yaygın olduğu işlemler için isteğe bağlı soğutma kapağı mevcuttur

Cihaz kullanıma hazırdır, sahada herhangi bir dönüştürmeye gerek yoktur. Vaisala’nın 500’den fazla seçenek içeren kitaplığından konsantrasyon eğrinizi seçin ve fabrikada önceden yüklenmiş konsantrasyon eğrisi ile ölçümünüze başlayın.

CE Icon

Vaisala Polaris™ PR53AP Hijyenik Bağlantılı Problu Proses Refraktometresi

Brix ve diğer sıvı konsantrasyonlarını anında üretkenlik ve malzeme kazanımları ile ölçün ve OEM’ler dahil olmak üzere yiyecek ve içecek üretimi, süt ürünleri ve bira fabrikası için basitleştirilmiş işlem operasyonu.

Uzun problu Vaisala Polaris PR53AP Hijyenik bağlantılı proses refraktometresini seçerek, yiyecek ve içecek üretiminde kullanımı güvenli, 3-A ve EHEDEG sertifikalarına sahip ve tüm hijyenik talepleri karşılayan güvenilir, modern ve modüler bir ürün platformu satın almış olursunuz.

PR53AP modeli, yüksek ısıda, sıyırıcılar ve karıştırıcılarla ve yapışkan proses koşullarında kullanıma uygundur. Ayrıca yerinde temizlik (CIP) ve yerinde sanitasyon (SIP) sistemleriyle de uyumludur. Çıkış seçenekleri standart olarak mA, HART ve Modbus RTU’yu içerir.

image
image
image
image

MEVCUT KATALOG

Ensim Sensors 2024 Katalog